SADA PRO ČIŠTĚNÍ KŮŽE

SADA NA ČIŠTĚNÍ KŮŽE NABÍZÍME ZA CENU 1 090,- 

Po zkušenostmi s nesprávným čištěním a udržováním kůže jsme se rozhodli nabízet Sadu na čištění kůže. Tato Sada obsahuje vše potřebné pro běžnou údržbu kůže, která se provádí podle potřeby několikrát ročně. Sada vystačí přibližně na roční údržbu jednoho automobilového interiéru, či sedací soupravy a obsahuje stejné přípravky, se kterými pracujeme my.

OBSAH SADY:

Čistič kůže 200 ml

Čistič kůže – Jemný čistič, který nepoškozuje ochrannou vrstvu povrchu, přesto velmi účinně odstraňuje nečistoty. Určen pro čištění většiny nábytkových i automobilních kůží.

Pěnový čistič aplikujte na kartáček, rozetřete po jednom dílu kůže (od švu ke švu), nechte chvíli působit, poté se snažte kartáčkem jemnými krouživými proniknout do struktury povrchu a nakonec pěnu s nečistotami setřete utěrkou z mikrovlákna. V případě potřeby proces opakujte.

Impregnace 150 ml

Impregnace – Velmi účinná impregnace, která zabraňuje proniknutí vody a nečistot do povrchu kůže.

Kůži vyživuje, zabraňuje praskání povrchu a díky UV filtru omezuje změnu odstínu vlivem UV záření. Do určité míry zabraňuje mechanickému tření povrchu kůže a díky neviditelné ochraně povrchu se stává další čištění daleko snadnější.

Impregnaci aplikujte po dokonalém vyschnutí vyčištěného povrchu (nejdříve hodinu po vyčištění). Po důkladném protřepání obsahu lahvičky aplikujte aplikační houbičkou v tenké vrstvě po jednotlivých dílech (ode švu ke švu).

Kartáček k čištění

Kartáček k čištění – Slouží k proniknutí k nečistotám ve struktuře kůže.

Utěrka z mikrovlákna

Utěrka z mikrovlákna – Vysoce savá utěrka pohltí velké množství nečistot. Lze prát ručně nebo v pračce na 90°C.

Aplikační houbička

Aplikační houbička – K aplikaci impregnace.

Pro úspěšné vyřízení Vaší objednávky je nutné vyplnit všechna pole. Děkujeme.

Platba

Doprava

Váš souhlas

8 + 2 =