Objednávka: Sada pro údržbu kůže

Sada na čištění kůže nabízíme za cenu 890,-

Po zkušenostmi s nesprávným čištěním a udržováním kůže jsme se rozhodli nabízet Sadu na čištění kůže. Tento Sada obsahuje vše potřebné pro běžnou údržbu kůže, která se provádí podle potřeby několikrát ročně. Sada vystačí přibližně na roční údržbu jednoho automobilového interiéru či sedací soupravy a obsahuje stejné přípravky, se kterými pracujeme my.

Obsah sady:

Čistič kůže – Jemný čistič, který nepoškozuje ochrannou vrstvu povrchu, přesto velmi účinně odstraňuje nečistoty. Určen pro čištění většiny nábytkových i automobilních kůží.

Pěnový čistič aplikujte na kartáček, rozetřete po jednom dílu kůže (od švu ke švu), nechte chvíli působit, poté se snažte kartáčkem jemnými krouživými proniknout do struktury povrchu a nakonec pěnu s nečistotami setřete utěrkou z mikrovlákna. V případě potřeby proces opakujte.

Impregnace – Velmi účinná impregnace, která zabraňuje proniknutí vody a nečistot do povrchu kůže.

Kůži vyživuje, zabraňuje praskání povrchu a díky UV filtru omezuje změnu odstínu vlivem UV záření. Do určité míry zabraňuje mechanickému tření povrchu kůže a díky neviditelné ochraně povrchu se stává další čištění daleko snadnější.

Impregnaci aplikujte po dokonalém vyschnutí vyčištěného povrchu (nejdříve hodinu po vyčištění). Po důkladném protřepání obsahu lahvičky aplikujte aplikační houbičkou v tenké vrstvě po jednotlivých dílech (ode švu ke švu).

Kartáček k čištění – Slouží k proniknutí k nečistotám ve struktuře kůže.

Utěrka z mikrovlákna – Vysoce savá utěrka pohltí velké množství nečistot. Lze prát ručně nebo v pračce na 90°C.

Aplikační houbička – K aplikaci impregnace.

Pro úspěšné vyřízení Vaší objednávky je nutné vyplnit všechna pole. Děkujeme.