Ozónové čištění klimatizace

Potřebujete vyčistit klimatizaci ve vašem autě? Odstranit vše, co ji znečišťuje, tedy bakterie, plísně i nepřijemné pachy? Potom můžete využít naši novou službu – ozónové čištění klimatizace

Ozónové čištění klimatizace je žhavá novinka v oboru dezinfekce vašeho vozidla. Vyčistí nejen klimatizaci, ale dezinfikuje celý interiér vozu a odstraňuje zápach (deodorizace). Ozón patří mezi nejsilnější dezinfekční a oxidační činidlo a jeho účinnost je známá z mnoha oborů.

Ozón, který je trojitou molekulou kyslíku, chrání naši planetu proti ultrafialovému záření z vesmíru, ale v běžném prostředí je velmi nestabilní, a proto musí být připravován přímo na místě použití. Generátor funguje na principu elektrického výboje, který vytváří ozón z kyslíku přítomného ve vzduchu.

Ozón velmi účinně ničí odolné druhy patogenních mikroorganizmů, se kterými se neporadí ani chlór a jiné dezinfekční prostředky. Podle aktuálních poznatků neexistuje žádná bakterie či virus, které by odolaly ozónu.

Klimatizace vašeho vozidla bude po vyčištění jako nová, neucítíte žádné nepříjemné pachy a nemusíte se obávat o zdraví své rodiny. Pro bezproblémový chod klimatizace vašeho vozidla doporučujeme ozónové čištění provádět dvakrát ročně.

Ozónové čištění nabízíme i u velkých vozidel, jako jsou dodávky.

Pošlete zdarma poptávku a my Vám rádi vše naceníme.