Hloubkové čištění autosedaček

Textilní sedačky je potřeba čas od času opravdu pořádně – hloubkově vyčistit. K tomu je ideální zvolit extrační mokré čištění. Tento způsob má mnohem větší efektivitu, než mechanické vysávání, nebo ruční tepování.

Extrakční čištění čalounění autosedaček mokrou cestou umožňuje hloubkové čištění různých typů textilií. Zbavíte se tak i opravdu mimořádně odolných skrvn od nápojů, ale i nepříjemných zápachů.

Náš proškolený personál přesně ví jaký zvolit způsob čištění pro konkrétní potah. Zároveň používáme pouze profesionální stroje i čistící chemii. Princip extračního čištění tkví v tom, že čistící stroj pouští do potahu roztok teplé vody s čistící chemií. Díky výkonu stroje působí voda s chemií jen velmi krátkou dobu, v rámci sekund. Roztok je, spolu s nečistotami, pod silným tlakem vysáván ihned zpět.

Díky tomu, že jsou sedačky po čištění jen lehce vlhké není potřeba žádného strojového sušení. Za několik hodin jsou autosedačky zcela suché.

Váháte s hloubkovým čištěním, protože nevíte kolik bude stát? Není nic pohodlnějšího, než nám poslat nezávazanou poptávku zdarma a my vše naceníme.

PŘEJÍT NA POPTÁVKU

Pokud máte ve svém voze kožený volant, který by si zaloužil opravit, nabízíme renovaci kožených volantů. Umíme to i na počkání.

čištění autosedaček